Woowa Orloy Ebony: Dřevěné hodinky s nádechem elegance

Černá barva, symbol elegance, luxusu, ale také univerzální barva, která se hodí snad ke všemu outfitu. I proto jsme se rozhodli použít nejtmavší druh ebenového dřeva k výrobě našich dřevěných hodinek Woowa Orloy Ebony. Máme rádi decentnost, proto jsou také číslice ciferníku v tmavší černé barvě. Nemusíš se ale bát, číslice se krásně lesknou, takže určitě poznáš, kolik je hodin. Jako kontrastní prvek, který rozráží temné zabarvení ebenu, působí bílá fluorescenční barva na hodinových ručičkách.

dřevěné hodinky woowa orloy ebony

Dřevěné hodinky Woowa Orloy Ebony se trochu liší od ostatních modelů Orloy tím, že ebenové dřevo má vyšší hustotu, tzn. že hodinky váží o pár gramů více (zhruba okolo 70g), což je docela rozdíl, oproti dámskému modelu Nikki, jehož javorová varianta váží pouze 35g. I tak je 70g krásná váha na hodinky, jejichž pouzdro má průměr 50 mm! Dřevěné hodinky Woowa Orloy se svojí velikostí hodí spíše na pánské ruce, nicméně ženy, které mají rády větší hodinky, tento model jistě potěší také.

Pokud váháš, k jaké příležitosti si tyhle hodinky vzít na ruku, tak tě můžeme uklidnit. Hodí se naprosto ke všemu. Jak na obchodní jednání k obleku, tak k šortkám na pláž, či jeansům do baru. Tímhle modelem určitě nic nezkazíš.

Jak je již u Woowy standardem, dřevěné hodinky Orloy jsou osazeny japonským quarzovým strojkem Miyota Citizen.

Orloye ti dorazí v dárkovém papírovém balení, vystlaném ochrannou dřevitou vatou, které obsahuje kraftovou krabičku s hodinkami, jutový pytlík a záruční list vložený do obálky v bronzové barvě. U balení jsme se snažili využít zejména přírodní materiály, takže plasty, nebo něco podobného nemusíš očekávat.

dřevěné hodinky woowa orloy ebony dárkové balení

Pokud budeš chtít překvapit svojí drahou polovičku, kolegu z práce, nebo obchodního partnera, není nic jednoduššího, než na zadní stranu víčka hodinek nechat vygravírovat krátké věnování, nebo jakýkoliv nápis, či logo. Ve fantazii se meze nekladou. 🙂 Pro více informací o gravírování nás, prosím, kontaktuj.