JSOU HODINKY VODĚODOLNÉ?

Hodinky mají povrchovou úpravu, díky které jim nevadí např. běžný déšť, nebo pot. Hodinky však nejsou vodotěsné. Do vody s nimi tak nedoporučujeme chodit, jinak si budete muset kupovat nové.:-)

JE DŘEVO POUŽITÉ NA HODINKY ODOLNÉ? NEJSOU NÁCHYLNÉ NA POŠKOZENÍ?

Všechny naše výrobky jsou zhotoveny z kvalitního kusu dřeva, většinou se jedná o dubové, santalové, nebo javorové dřevo. Jde o přírodní materiál, který má svá specifika. Pevností a tvrdostí se určitě nevyrovná oceli, nebo jinému kovu, ale za to vše dohání svojí lehkostí a přírodní krásou. Jelikož má dřevo přirozené zabarvení, nehrozí, že by se z hodinek loupala barva, nebo lak. Prototyp všech modelů hodinek byl před sériovou výrobou několik měsíců testován a podrobován různým povětrnostním podmínkám. Výsledky toho, jak hodinky vypadají po několika měsíčním používání naleznete v některém ze starších článků v sekci “BLOG”.

JDE ZKRÁTIT DÉLKA ŘEMÍNKU U HODINEK?

Ano, samozřejmě. Jednotlivé články řemínku lze odebrat vytlačením kovových tyčinek. Návod naleznete na našem webu v sekci “Novinky” nebo v manuálu, který je přiložený k hodinkám. Hodinky Vám za menší úplatu zkrátí taktéž jakýkoliv hodinář z Vašeho okolí.

MŮŽU SI NECHAT NA HODINKY VYGRAVÍROVAT VLASTNÍ NÁPIS?

Ano, i tohle jde. Pokud budete mít zájem o vlastní nápis nebo věnování pro svojí drahou polovičku, kamaráda, či obchodního partnera, vygravírujeme jej ZDARMA na zadní stranu hodinek do počtu max. 20-25 symbolů vč. mezer na 2 řádky (u modelu Marry pouze jeden řádek). U některých modelů lze množství textu prodloužit. Text pak stačí napsat do poznámek v objednávkovém formuláři např. ve tvaru: GRAVÍROVÁNÍ:”Miluji Tě!” Hodinky gravírujeme do max. 2-3 pracovních dní od obdržení objednávky. Pokud si přejete gravírovat obrázek, či symbol, stačí jej zaslat ke schválení na náš mail info@woowa.cz

ODKUD NAŠE VÝROBKY POCHÁZÍ?

Design hodinek je navrhován v naší vlasti – ČR. Samotná ruční kompletace, hodinek probíhá v jednom z asijských měst, v deltě Perlové řeky, u hranic s Hong Kongem. Rozhodli jsme se zadat výrobu do Asie, kde má řezbářství tradici více než 2000 let. Za kvalitu čínských řezbářů ručíme. Všechny výrobky prochází testováním.

POKUD MI NEBUDOU HODINKY SEDĚT, MOHU JE VRÁTIT?

Ano, samozřejmě. Pokud zakoupíte hodinky v našem e-shopu, máte možnost 14-ti denní lhůty na vrácení hodinek v případě, že Vám nebudou sedět.