Woowa příběh

Originální český design, přírodní materiál a kvalitní zpracování. Tři důvody, proč si zamilujete dřevěné doplňky od značky Woowa

Idea založit značku se zrodila v roce 2013, popudem byla touha vytvořit něco nového, neokoukaného. Po pár měsících tvrdé práce spatřily světlo světa první hodinky. Od té doby naše hodinky putovaly ke spokojeným zákazníkům po celém světě, od Austrálie, přes Asii, Afriku, Evropu, až po Severní a Jížní Ameriku. Dřevo je již po staletí využíváno jako nepostradatelný materiál v různých odvětvích lidské činnosti. My jsme se pro tento typ materiálu rozhodli, protože dřevo vnímáme jako kus uměleckého díla. Každý strom má vlastní historii tvář – texturu, na světě nenajdete dva stejné, přesně tak to je i s našimi výrobky – každý kus hodinek je originál a liší se od ostatních. Originalitu hodinek navíc umocníte možností vlastního gravírování, které nabízíme ke každé objednávce zcela zdarma.

V roce 2019 jsme otevřeli svůj vlastní Woowa Showroom, ve kterém máme taktéž svoji základnu. 

Založeno 2015

Hodinky jsou tu s Vámi od roku 2015

Český design

Každý rok se snažíme představit minimálně dvě nové modelové řady.

Spokojení zákazníci

Hrdé majitele dřevěných hodinek Woowa najdete nyní na všech kontinentech, kromě Antarktidy. 🙂

Při tvorbě designu hodinek se snažíme kombinovat zdánlivě někombinovatelné materiály, které se běžně při výrobě hodinek nepoužívají. Namátkou lze jmenovat například exotické a domácí druhy dřevin, popřípadě různé druhy hornin, kterými začneme osazovat ciferníky nových modelů průběhu roku 2020. 

– Pavel Tesařík, zakladatel značky Woowa