Woowa Nikki: Dřevěné hodinky s leskem Swarovski

S radostí můžeme oznámit, že světlo světa spatřil první, čistě dámský model, dřevěných hodinek Woowa. Jedná se o model Woowa Nikki, který kombinuje krásu přírodního zbarvení javorového dřeva a lesk krystalů z dílny Swarovski elements. Slečny ocení menší rozměr pozdra hodinek, který činí 37 mm, šíře dřěvěného řemínku je 14 mm. Hodinky se pyšní také velmi nízkou vahou, která nepřesahuje 30 gramů. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou kovové části, které jsou ve velmi oblíbené barvě růžového zlata.

Dřevěné hodinky Woowa wooden watches Nikki Maple

Model má opravdu decentní ciferník, který se hodí jak k volnočasovým aktivitám, tak jako doplněk na společenské akce, či obchodní jednání. Světlá barva přírodního javoru ladí snad opravdu ke všemu.

dřevěné hodinky woowa balení wooden watches backside detail open

Srdcem hodinek je již, u Woowy tradičně, japonský strojek Miyota Citizen. K dalším tradičním znakům Woowy bychom mohli zařadit také korunku k natahování hodinek, která je umístěna na “dvou hodinách”. Je to z čistě ergonomického důvodu, aby majitelku hodinek netlačila korunka do zápěstí. I na takové detaily myslíme. 🙂

Na zadní straně jsme nechali menší kousek pro vygravírování textu/loga, takže můžeš své drahé polovičce/kamarádce vygravírovat kratší věnování i na zadní víčko hodinek.

Hodinky dorazí v poštovní krabici, která je vyplněná dřevitou vlnou. Ta by měla ochránit menší papírovou krabičku od případného poškození při transportu. V ní už konečně nalezneš očekávané hodinky. Jako menší bonus obdržíš jutový pytlík, do kterého si můžeš hodinky schovat na svých cestách.

Dřevěné hodinky Woowa Nikki objednáš v našem e-shopu. Doba dodání činí zhruba 2-3 dny. Pokud se ti nebudou líbit, máš možnost je vrátit do 14-ti dní!

dřevěné hodinky woowa balení wooden watches package 800 600