Pár důvodů, proč jsou dřevěné hodinky Woowa tak originální

1. Opravdu každý kus hodinek je originál

Možná se ve vás dere myšlenka, že je to pouhá fráze, ale opak je pravdou. Opravdu, každý kus hodinek je originální a nezaměnitelný. Je to dáno zejména texturou dřeva, které je na každém centimetru dřeva rozdílná. Jen si zkuste porovnat dva špalky ze stejného kusu kmene, zcela jistě nebudou stejné.

2. Použité přírodní materiály

Snažíme se využít co nejméně syntetických, či kovových materiálů. Výsledkem je to, že u dřevěných hodinek Woowa je na místo syntetických náhražek použito dřevo například i na pozadí ciferníku. Dřevěné části hodinek jsou navíc ošetřeny přírodním voskem.

3. Nízká váha

Naše největší modelová řada Woowa Orloy má průměr pouzdra hodinek 50 mm. Obvyklé hodinky z kovových, či syntetických materiálů s tímto rozměrem mohou vážit i více než 100g, což je oproti Woowa Orloy skoro dvojnásobek. Například dámský model Woowa Nikky se pyšní váhou okolo 35g, což dámy na ruce skoro nepocítí.:-)

4. Český design hodinek

Každý model, který je v naší nabídce, byl navržen v České republice, konkrétně v podhůří Jeseníků. V návrzích se snažíme kombinovat nejaktuálnější světové a české designové trendy, v oblasti hodinek, za použití velice netradičního materiálu – dřeva.

PS: Jako třešničku na dortu dodáme, že si originalitu dřevěných hodinek můžete navíc doladit sami, pomocí gravírování krátkého textu/věnování, které poskytujeme ke každé objednávce ZDARMA!